58-letni pieszy potrącony w Jakubowicach.
2011-11-12 12:21:42

58-letni pieszy został w czwartkowy ranek potrącony przez samochód w Jakubowicach w powiecie pińczowskim. Z pierwszych relacji policjantów wynikało, że ford mondeo, którym podróżował 57-latek, na prostej drodze zjechał na lewy pas i potrącił prawidłowo idącego pieszego.

58-latka ze złamaną noga i podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa, przewieziono do szpitala w Busku.

Czytaj więcej: Echo




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10716