Wojewoda świętokrzyski podała się do dymisji.
2011-11-09 13:15:49

Wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka- Koruba i wicewojewoda Beata Oczkowicz złożyły we wtorek dymisje z zajmowanych stanowisk - informuje Agata Wojda rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.

Przedstawiciele rządu w terenie oddają się do dyspozycji premiera, zawsze po złożeniu dymisji przez Prezesa Rady Ministrów. Zarówno Bożentyna Pałka- Koruba, jak i Beata Oczkowicz będą pełnić swoje obowiązki, do czasu powołania nowych osób na ich stanowiska.

Decyzja, kto obejmie stanowisko wojewody i wicewojewody świętokrzyskiego zapadnie w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Paweł Kocańda
Źródło: Radio Kielce 101.4 MHz - aktualności z regionu świętokrzyskiego i wiadomości sportowe, giełda pracy, radio internetowe






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10701