Wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka- Koruba i wicewojewoda Beata Oczkowicz złożyły we wtorek dymisje z zajmowanych stanowisk - informuje Agata Wojda rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.
Przedstawiciele rządu w terenie oddają się do dyspozycji premiera, zawsze po złożeniu dymisji przez Prezesa Rady Ministrów. Zarówno Bożentyna Pałka- Koruba, jak i Beata Oczkowicz będą pełnić swoje obowiązki, do czasu powołania nowych osób na ich stanowiska.
Decyzja, kto obejmie stanowisko wojewody i wicewojewody świętokrzyskiego zapadnie w ciągu najbliższych trzech miesięcy.
Paweł Kocańda
Źródło: 