Zapraszamy 19 listopada 2011r. (w sobotę) o 18.00 do Imosówki (Restauracji Parkowej) wszystkich uczestników majowej wyprawy do Rumunii. Ci z Was, którzy mają jakieś zdjęcia z tego wypadu niech przyniosą na nośniku. Oprócz oglądania zdjęć odbędzie się slajdowisko Michała Jureckiego pt. "Rumunia - karpackie wrota Środkowej Europy".
Ponadto omówimy przygotowania do kolejnej wyprawy, czyli "Od Transylwanii po Bukowinę".
Na tymże spotkaniu musimy też odbyć posiadówę organizacyjną. Zapraszamy więc wszystkich kajakarzy bo musimy omówić sprawy związane ze stanicą w Korczynie oraz członków grupy roboczej ds. szlaków pieszych.
Zbieramy już wstępnie zamówienia na znaczki na 2012 r. W przyszłym roku składka to 40 zł - normalna, 20 zł -ulgowa.
Niebawem osobom, które wyraziły zainteresowanie pracami w Oddziałowej Komisji Ochrony Przyrody prześlemy info o różnych działaniach przyrodniczych (w tym projekt MODLISZKA) oraz o spotkaniu, które też jakoś jeszcze może w listopadzie trzeba zorganizować.