ZAPROSZENIE
2011-11-08 14:41:08

Wójt Gminy Solec-Zdrój zaprasza w dniu 11 listopada br. na uroczystości związane z obchodami Święta Odzyskania Niepodległości, które rozpoczną się przemarszem z udziałem pocztów sztandarowych o godz. 11:30 spod budynku Urzędu Gminy w Solcu-Zdroju do kościoła.  O godz. 11:45 młodzież z kółka teatralnego działąjącego przy GCK przedstawi program upamiętniający 93 rocznicę odzyskania niepodległości, po czym rozpocznie się uroczysta Msza Święta za Ojczyznę. 
Po mszy przemarsz na cmentarz parafialny i złożenie kwiatów przy mogiłach poległych żołnierzy.


 


https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10695