Lifepak w szpitalu we Włoszczowie.
2011-11-08 14:31:18

Od października szpital we Włoszczowie został wyposażony w defibrylator - monitor Lifepak 15. Nowoczesne urządzenie to mobilny defibrylator i skuteczne narzędzie diagnostyczne w jednym. Ceniony jest przez służby medyczne ze względu na możliwość jego konfiguracji, pozwalającej dopasować działanie urządzenia do zaistniałych okoliczności.

Posiada szeroki zakres energii defibrylacji, który pozwala użyć go w przypadku wszystkich pacjentów (od noworodków do dorosłych). Urządzenie umożliwia także przesyłanie wyników badań EKG przez modem. Ratownicy potwierdzają, że Lifepak 15 posiadając wiele funkcji jest również intuicyjny w obsłudze. Defibrylator ma wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu może pracować pomimo uderzenia, zamoczenia lub zabrudzenia.

defiblryrator.jpg 


Największym atutem wybranego przez Szpital urządzenia jest jego mobilność i wytrzymałość - mówi dr Artur Saladra ze Szpitala we Włoszczowej. Nasza placówka jest przebudowywana i wyposażana w sprzęt najwyższej klasy. Dążymy konsekwentnie do dostosowania ośrodka do najwyższych standardów medycznych. W najbliższym czasie zostanie otwarty nowy blok operacyjny-dodaje.












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10694