Dramat na torach! Monter w ciężkim stanie. Kolejowa ekipa pijana!
2011-11-07 12:07:04

W ciężkim stanie trafił w niedzielę po południu do szpitala 51-letni mężczyzna, który ucierpiał w wypadku w miejscowości Oleszno w powiecie włoszczowskim. Spadł z wysokości kilku metrów.

- O wypadku dostaliśmy informację od pogotowia w niedzielę około godziny 13 – informuje podkomisarz Kamil Tokarski z biura prasowego świętokrzyskiej policji. – Podczas naprawy trakcji kolejowej złamał się wysięgnik drezyny, spadł z niego 51-letni mężczyzna. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Czytaj dalej: Echo



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10677