Prawie cztery tysiące złotych zebrano podczas kwesty w Pińczowie.
2011-11-07 11:42:58

W Pińczowie publiczną kwestę na ratowanie najcenniejszych zabytków na miejscowej nekropolii prowadzono tylko w jednym dniu, 1 listopada.

Kwestowali przedstawiciele władz samorządowych gminy i powiatu, harcerze oraz aktywiści Towarzystwa Przyjaciół Ponidzia. Jak co roku kwestujących wspierali pracownicy Muzeum Regionalnego.

pinczow_zbiorka.jpg

W tym roku do puszek wrzucono łącznie – 3941,40 złotych.

 

pinczow_com_pl.jpg 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10674