Wysoka wygrana buskich rezerw.
2011-11-07 10:05:45

W sobotnim meczu jedenastej kolejki świętokrzyskiej B klasy, druga drużyna MKS Busko-Zdrój , wysoko pokona rezerwy Victorii Skalbmierz 7:1. Dwie bramki dla buskiej jedenastki zdobyli Bartosz Graca i Grzegorz Nalepa. Po jednym trafieniu zaliczyli Śliski, Kordos i Korczak.

Buskie rezerwy zagrały naprawdę bardzo dobre spotkanie, czego efektem było zdobycie siedmiu bramek. Podopieczni Wiesława Francuza dominowali przez całe spotkanie i zasłużenie ze Skalbmierza wrócili z trzema punktami.

 

mks2busko.jpg


MKS grał w składzie: Sarnecki - Kordos, Podsiadło, Jaskólski, Błachut (67 Jałocha), P.Bandura (46 Szlema), Mrożek, Nalepa, Korczak, Graca (73 Niciarz), Śliski (58 Poros)






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10673