Nowy Korczyn: KONCERT ''NIEPODLEGŁOŚĆ – EUROPA – POLSKA PREZYDENCJA''. 2011-11-04 16:05:07
Wójt Gminy Nowy Korczyn, Gminny Ośrodek Kultury, Proboszcz Parafii Nowy Korczyn, Towarzystwo Miłośników Ziemi Korczyńskiej ZAPRASZAJĄ na KONCERT „NIEPODLEGŁOŚĆ – EUROPA – POLSKA PREZYDENCJA”, który odbędzie się 13 listopada 2011 roku (tj. NIEDZIELA) godz. 13.00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Nowym Korczynie.
Wystąpią: Jerzy Cygan - klarnet Tadeusz Rachoń - akordeon Antoni Wit Chamera - prowadzący Patronat honorowy: Czesław Siekierski Poseł do Parlamentu Europejskiego
Patronat medialny:

|
|
|