Nowy Korczyn: KONCERT ''NIEPODLEGŁOŚĆ – EUROPA – POLSKA PREZYDENCJA''.
2011-11-04 16:05:07

Wójt Gminy Nowy Korczyn, Gminny Ośrodek Kultury, Proboszcz Parafii Nowy Korczyn, Towarzystwo Miłośników Ziemi Korczyńskiej ZAPRASZAJĄ na KONCERT „NIEPODLEGŁOŚĆ – EUROPA – POLSKA PREZYDENCJA”, który odbędzie się 13 listopada 2011 roku (tj. NIEDZIELA) godz. 13.00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Nowym Korczynie.


Wystąpią:
Jerzy Cygan -    klarnet
Tadeusz Rachoń -    akordeon
Antoni Wit Chamera -    prowadzący


Patronat honorowy:
Czesław Siekierski Poseł do Parlamentu Europejskiego


Patronat medialny: 

busko_com_pl_logo.jpg  tygodnik_ponidzie.jpg






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10668