Nidzica pokonała buskie rezerwy.
2011-11-02 10:13:19

W niedzielę na stadionie w Busku-Zdroju odbył się mecz dziesiątej kolejki świętokrzyskiej klasy B, grupy III. Druga drużyna buskiego MKS przegrała na własnym stadionie z Nidzicą Dobiesławice 1:3. Jedyna bramkę dla buskiego zespołu zdobył Bartosz Graca.


Mecz był zaciętym widowiskiem. Oba zespoły stworzyły po kilka sytuacji podbramkowych. Buska drużyna straciła głupie bramki po błędach Gabora Sarneckiego. Jedynego gola dla MKS zdobył Bartosz Graca. Kolejne spotkanie buskie rezerwy zagrają w sobotę o godzinie 13 w Skalbmierzu z drugą drużyną Victorii.

mks_ii_busko_nidzica_dobieslawice001.jpg 

mks_ii_busko_nidzica_dobieslawice002.jpg 

mks_ii_busko_nidzica_dobieslawice003.jpg 

MKS II grał w składzie: Gabor Sarnecki - Kamil Podsiadło, Piotr Kwiatkowski (75 Marcin Jaskólski), Jakub Kordos, Michał Bandura (46 Wojciech Kułaga) - Paweł Sarna (57 Hubert Poros), Grzegorz Nalepa, Łukasz Mrożek, Cezary Odrobina - Bartosz Graca, Sebastian Korczak (85 Dawid Jałocha).

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10648