Niezywkłe spotkanie w Solcu.
2011-10-29 07:59:42

Dnia 20 października w Gminnym Centrum Kultury odbyło się kolejne niezwykłe spotkanie uczniów Samorządowego Gimnazjum w Solcu-Zdroju z osobami niepełnosprawnymi z terenu gminy Solec-Zdrój.


Tym razem postanowiliśmy rozpalić ognisko, by upiec kiełbasę i ziemniaki. Niestety, jesienna pogoda spłatała nam figla - cały dzień był pochmurny i deszczowy. My okazaliśmy się zapobiegliwi. Kiełbasę i ziemniaki upiekliśmy w piekarniku i okazało się, że smakowały całkiem nieźle.

solec_dzieci004.jpg 


Bogaty program różnorodnych gier ruchowych i zabaw zapewnił wszystkim świetną rozrywkę.

solec_dzieci002.jpg 

solec_dzieci003.jpg 


Najbardziej rozbawiła nas zgaduj - zgadula, w której trzeba było z zamkniętymi oczami rozpoznawać smaki różnych przypraw, owoców itp.

solec_dzieci005.jpg 


Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie równie udane.


Okazując ludziom dobro i miłość, uczymy ludzi dobra i miłości.

/GCK/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10642