Dnia 20 października w Gminnym Centrum Kultury odbyło się kolejne niezwykłe spotkanie uczniów Samorządowego Gimnazjum w Solcu-Zdroju z osobami niepełnosprawnymi z terenu gminy Solec-Zdrój.
Tym razem postanowiliśmy rozpalić ognisko, by upiec kiełbasę i ziemniaki. Niestety, jesienna pogoda spłatała nam figla - cały dzień był pochmurny i deszczowy. My okazaliśmy się zapobiegliwi. Kiełbasę i ziemniaki upiekliśmy w piekarniku i okazało się, że smakowały całkiem nieźle.
Bogaty program różnorodnych gier ruchowych i zabaw zapewnił wszystkim świetną rozrywkę.
Najbardziej rozbawiła nas zgaduj - zgadula, w której trzeba było z zamkniętymi oczami rozpoznawać smaki różnych przypraw, owoców itp.
Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie równie udane.
Okazując ludziom dobro i miłość, uczymy ludzi dobra i miłości.
/GCK/