26 października 2011 roku w Buskim Samorządowym Gimnazjum na ul. Grotta, odbył się turniej dzieci w tradycyjnym Kung-Fu, którego organizatorem był Buski Klub Kung-Fu Yantai.
Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Buskiego- Jerzy Kolarz oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój - Waldemar Sikora.
Zawody zostały zorganizowane w pięciu konkurencjach, w kategoriach wiekowych od 5 lat do 14 lat.
W konkurencji form ręcznych od 7 do 10 lat bezkonkurencyjnie wygrał Bartosz Dybała, drugie miejsce zajął Piotr Bezak, natomiast trzecie przypadło dla Franka Stefańskiego. Na wyróżnienie zasługuje udany debiut Jana Kurka oraz Kingi Woźniak.
W konkurencji form ręcznych 6-8 lat znakomicie wypadli najmłodsi zawodnicy i tak na dobrą sprawę prezentowali najbardziej wyrównany poziom, na szczególne wyróżnienie zasłużyli tu 7-latkowie, Wiktor Papier, Kacper Lenartowicz, Jakub Kazimierczyk oraz 8-letni Julian Bugdalski.
W konkurencji walk Qingda 6-8 lat triumfował Kacper Zych, drugie miejsce zajął Franek Stefański, a trzecie miejsce zdobył Aleksander Skowron.
W Qingda 10-12 lat zwycięstwo odniósł Jan Kurek. Bardzo dobry start zaliczył również Julian Bugdalski.
Natomiast największe ożywienie i duże oklaski publiczności zdobyły najmłodsze dziewczynki, a zarazem uczestniczki turnieju 5 letnie Julia Bugdalski oraz Amelia Woźniczka.
Turniej odbył się dzięki pomocy Dyrektora Oddziału ZDZ w Busku-Zdroju - Grzegorza Solarza oraz rodziców, którym organizator składa podziękowania.
„Cel jaki przyświecał organizacji zawodów - mianowicie promocja Kung-Fu, a przy tym niwelowanie agresji wśród najmłodszych - został osiągnięty, mimo niefortunnego terminu rozegrania zawodów z racji napiętego ogólnopolskiego kalendarza imprez Kung-Fu Wushu. Ale i tak było naprawdę dużo śmiechu i dobrej zabawy.” Tak skomentował turniej główny inicjator Shifu, a zarazem Prezes Buskiego Klubu Kung-Fu Yantai.