Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej. (fotoreportaż)
2011-10-28 10:23:32

W dniu 25 października 2011 r. odbyła się Sesja Rady Powiatu w Busku – Zdroju, podczas której zostały wręczone Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej. Laureaci otrzymali nagrody pieniężne oraz materiały promocyjne Powiatu Buskiego.


Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej przyznane zostały zawodnikom i trenerom wyróżniającym się osiągnięciami sportowymi.

W dziedzinie piłka nożna kobiet za osiągnięcia w skali wojewódzkiej i krajowej nagrody otrzymały zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Wisła w Nowym Korczynie:
  • Ilona Zając,
  •     Karolina Ciurlik,
  •     Klaudia Stępień,
  •     Magdalena Satora,
  •     Klaudia Satora,
  •     Kamila Karczewska,
  •     Magdalena Gabiga,
  •     Izabela Buczak,
  •     Aleksandra Gawron,
  •     Karolina Jaśkiewicz,
  •     Patrycja Piotrowska.


Nagrodę otrzymał również trener piłkarek - Pan Henryk Pabijańczyk za znaczące osiągnięcia trenerskie na arenie krajowej.

 

nagrody_sport001.jpg

nagrody_sport002.jpg


Nagrodę Starosty Buskiego w dziedzinie Kultury Fizycznej  za osiągnięcia na arenie wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej otrzymał Oskar Barański - zawodnik trenujący dyscyplinę sportową motokros.

W dziedzinie karate za osiągnięcia w skali krajowej i międzynarodowej nagrodę odebrał także Pan Przemysław Kołton.

Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

fotoreportaż

foto Robert Gwóźdź


starostwo_logo_podpis.jpg









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10635