Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej. (fotoreportaż) 2011-10-28 10:23:32
W dniu 25 października 2011 r. odbyła się Sesja Rady Powiatu w Busku – Zdroju, podczas której zostały wręczone Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej. Laureaci otrzymali nagrody pieniężne oraz materiały promocyjne Powiatu Buskiego.
Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej przyznane zostały zawodnikom i trenerom wyróżniającym się osiągnięciami sportowymi.
W dziedzinie piłka nożna kobiet za osiągnięcia w skali wojewódzkiej i krajowej nagrody otrzymały zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Wisła w Nowym Korczynie:
Nagrodę otrzymał również trener piłkarek - Pan Henryk Pabijańczyk za znaczące osiągnięcia trenerskie na arenie krajowej.
Nagrodę Starosty Buskiego w dziedzinie Kultury Fizycznej za osiągnięcia na arenie wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej otrzymał Oskar Barański - zawodnik trenujący dyscyplinę sportową motokros.
W dziedzinie karate za osiągnięcia w skali krajowej i międzynarodowej nagrodę odebrał także Pan Przemysław Kołton.
Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
fotoreportaż  
|
|
|