XV Edycja Włoszczowskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn.
2011-10-26 16:52:23
Zespoły należy zgłaszać w sekretariacie Basenu ”NEMO” ul. Wiśniowa 43 do dnia 31 października 2011r. Drużyny, które nie wpłacą wpisowego bądź nie dostarczą karty zgłoszeń nie będą uwzględnione podczas układania terminarzu rozgrywek.
Liczba drużyn ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rozpoczęcie rozgrywek 6 listopada 2011r.
Szczegółowe informacje pod numerami telefonów
Biuro OSiR – 41 33 35 100 (od 7.00 do 15.00)
Tomasz Huszno 797 407 694
pliki do pobrania:
karta zgłoszenia pdf
regulamin pdf
|