Pałac w Górach sprzedany. Będzie tu centrum szkoleniowo- konferencyjne. 2011-10-26 13:35:05
Dawna posiadłość rodu Dembińskich w Górach koło Michałowa ma nowych właścicieli. Powstanie tam centrum szkoleniowo-konferencyjne.Po kilku latach starań władzom gminy Michałów udało się sprzedać dawną własność rodu Dembińskich, czyli zespół dworsko-pałacowy w Górach.
Przedmiotami transakcji były znajdujący się w ruinie, ponad stuletni tak zwany nowy dwór oraz otaczający go zdewastowany park o powierzchni 9,27 hektara. Czytaj dalej:  |
|
|