Pałac w Górach sprzedany. Będzie tu centrum szkoleniowo- konferencyjne.
2011-10-26 13:35:05

Dawna posiadłość rodu Dembińskich w Górach koło Michałowa ma nowych właścicieli. Powstanie tam centrum szkoleniowo-konferencyjne.Po kilku latach starań władzom gminy Michałów udało się sprzedać dawną własność rodu Dembińskich, czyli zespół dworsko-pałacowy w Górach.

Przedmiotami transakcji były znajdujący się w ruinie, ponad stuletni tak zwany nowy dwór oraz otaczający go zdewastowany park o powierzchni 9,27 hektara.

Czytaj dalej:  Echo

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10621