Nowe boisko dla LO.
2011-10-26 12:10:17

W wyniku podpisania umowy w dniu dzisiejszym władze samorządowe (Starosta Pińczowski - Jan Moskwa i Wicestarosta Marek Omasta) oraz Dyrektor Szkoły przekazali teren pod budowę nowego boiska szkolnego przy Liceum Ogólnokształcącym.

Wielofunkcyjne boisko do uprawiania sportu i rekreacji będzie miało wymiary 19,10x32,10m, nawierzchnię poliuretanową, będzie posiadać wyposażenie sportowe do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej.

pinczow_boisko.jpg 

Inwestycja będzie kosztowała 250tys. złotych. Boisko będzie oddane do użytkowania do końca roku szkolnego 2011/2012.

Źródło: www.pinczow.pl

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10620