W wyniku podpisania umowy w dniu dzisiejszym władze samorządowe (Starosta Pińczowski - Jan Moskwa i Wicestarosta Marek Omasta) oraz Dyrektor Szkoły przekazali teren pod budowę nowego boiska szkolnego przy Liceum Ogólnokształcącym.
Wielofunkcyjne boisko do uprawiania sportu i rekreacji będzie miało wymiary 19,10x32,10m, nawierzchnię poliuretanową, będzie posiadać wyposażenie sportowe do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej.
Inwestycja będzie kosztowała 250tys. złotych. Boisko będzie oddane do użytkowania do końca roku szkolnego 2011/2012.
Źródło: www.pinczow.pl