Darmowe pływanie w Busku.
2011-10-24 15:31:04

Młodzi mieszkańcy Buska- Zdroju będą mogli za darmo korzystać z miejskiej pływalni. Urząd Miasta chce w ten sposób zachęcić do nauki pływania dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Młodzi ludzie będą wpuszczani na podstawie legitymacji szkolnych, w piątki między godziną 14, a 17 i w soboty, między 11 a 14.   Z kolei dzieci w wieku przedszkolnym będą mogły korzystać nieodpłatnie z basenu pod opieką rodziców, na podstawie dowodu osobistego. Akcja potrwa do połowy grudnia- poinformował Marian Ragan, dyrektor buskiej pływalni.

Michał Michta
Źródło: Radio Kielce 101.4 MHz - aktualności z regionu świętokrzyskiego i wiadomości sportowe, giełda pracy, radio internetowe






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10612