Dom Kultury w Busku – Zdroju w odpowiedzi na jesienny mrok zaprasza 27 listopada 2011 r. o godzinie 18.30 na koncert pełen energii a jednocześnie uroku jaki niosły piosenki sprzed lat. Staraniem BSCK do Buska zawita realizowany w całej Polsce „Projekt Grechuta” w wykonaniu zespołu PLATEAU oraz specjalnie zaproszonych gości.
W Busku wraz z PLATEAU wystąpią Renata Przemyk i Piotr Cugowski. Na koncert będą się składały piosenki, które napisał i wykonywał niezapomniany poeta, kompozytor i wokalista Marek Grechuta. Czeka nas więc „korowód” dźwięków, które warto „ocalić od zapomnienia”.

Bilety na „Projekt Grechuta” w cenie 50 zł będą dostępne w sprzedaży w Domu Kultury w Busku – Zdroju.
Zapraszamy.
/AMI/