STARTUJE BUSKA LIGA FUTSALU. (video)
2011-11-05 10:49:31

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w X edycji Buskiej Ligi Futsalu. Mecze rozgrywane będą w hali PMOS przy ul. Kusocińskiego w Busku – Zdroju. Start ligi zaplanowano na 19 – 20 listopada 2011 a zakończenie w ostatni weekend lutego 2012 roku.


W nadchodzącej edycji planowane jest utworzenie dwóch grup rozgrywkowych oraz grupy oldbojów, którzy ukończyli 35 rok życia.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 09.11.2011 roku pod numerem telefonu 602 299 276.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 10.11.2011r.o godz. 18.00 w Hali Sportowej przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do udziału.

 

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z poprzednich kolejek Buskiej Ligi Futsalu.

buska_liga_futsalu.jpg
Kliknij i oglądaj









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10607