Piłeś – nie jedź! 2011-10-24 09:34:55
W mgliste przedpołudnie około godziny 11.30 na trasie między Nowym a Starym Korczynem doszło do zderzenia volkswagena golfa z oplem corsą. Z ustaleń okoliczności zdarzenia wynika, że golf, którym jechało dwóch mężczyzn zjechał na lewy pas drogi, uderzył w bok poruszającej się w przeciwnym kierunku corsy kierowanej przez kobietę i dachował.

Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało, ale za to prowadzący golfa czterdziestolatek był na podwójnym gazie i to dosyć pokaźnym!!.
/Robert Gwóźdź/
|
|
|