Piłeś – nie jedź!
2011-10-24 09:34:55

W mgliste przedpołudnie około godziny 11.30 na trasie między Nowym a Starym Korczynem doszło do zderzenia volkswagena golfa z oplem corsą. Z ustaleń okoliczności zdarzenia wynika, że golf, którym jechało dwóch mężczyzn zjechał na lewy pas drogi, uderzył w bok poruszającej się w przeciwnym kierunku corsy kierowanej przez kobietę i dachował.


podwojny_gaz001.jpg

podwojny_gaz002.jpg 

podwojny_gaz003.jpg 

Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało, ale za to prowadzący golfa czterdziestolatek był na podwójnym gazie i to dosyć pokaźnym!!. 

/Robert Gwóźdź/


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10603