Wiślickie Muzeum zmienia oblicze.
2011-10-21 09:53:08

Wiślickie Muzeum zmienia swoje oblicze. Dzięki staraniom instytucji oraz dofinansowaniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego po raz pierwszy od wielu lat udało się wyposażyć salę wystawienniczą Domu Długosza w nowoczesny sprzęt i gabloty.


Inwestycja ta pozwala nie tylko na wymianę i uatrakcyjnienie stałej ekspozycji, ale spełnia wszelkie kryteria do tworzenia wystaw czasowych.

muzeum_wislica_gabloty001.JPG

muzeum_wislica_gabloty002.JPG


Obecnie trwają prace nad udostępnieniem wybranych zbiorów muzealnych, zarówno tych zapomnianych jak również tych nigdy jeszcze nieeksponowanych.

Na nową wystawę zapraszamy od początku listopada br.

/MRW/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10588