Wiślickie Muzeum zmienia swoje oblicze. Dzięki staraniom instytucji oraz dofinansowaniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego po raz pierwszy od wielu lat udało się wyposażyć salę wystawienniczą Domu Długosza w nowoczesny sprzęt i gabloty.
Inwestycja ta pozwala nie tylko na wymianę i uatrakcyjnienie stałej ekspozycji, ale spełnia wszelkie kryteria do tworzenia wystaw czasowych.
Obecnie trwają prace nad udostępnieniem wybranych zbiorów muzealnych, zarówno tych zapomnianych jak również tych nigdy jeszcze nieeksponowanych.
Na nową wystawę zapraszamy od początku listopada br.
/MRW/