Konkurs na logo klubu Jedynka Busko. 2011-10-18 14:41:00
UKS Jedynka ogłasza konkurs na logo klubu. Logo stanowić będzie znaczące narzędzie rozpoznawalności klubu. Organizatorzy konkursu przewidzieli atrakcyjną nagrodę dla zwycięzcy. Prace należy nadsyłać do 6 listopada 2011 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie.
Jak logo ma wyglądać?
- może być to jeden znak, albo też chodzić może o komplet (zestaw), który jednak mieć będzie wspólną podstawę,
- powinno charakteryzować klub,
- powinno być w barwach klubu,
- powinno być uniwersalne, a zarazem zrozumiałe,
- musi być oryginalne ( nie wykorzystane nigdzie indziej),
- powinno być w dość dużym rozmiarze.
Warunki konkursu:
- w konkursie uczestniczyć może każdy bez ograniczenia wieku i miejsca zamieszkania,
- od jednej osoby można przyjąć nieograniczoną ilość projektów,
- logo powinno opracowane w technice komputerowej
- konkurs przebiega od dnia 11.10.2011 do dnia 06.11.2011.
Jak przebiegać będzie konkurs ?
- w terminie od dnia 11.10.2011 do dnia 06.11.2011 można przesyłać swoje projekty na niżej podaną pocztę elektroniczną,
- listy z późniejszą datą zostaną automatycznie wyłączone z oceniania,
- o wynikach konkursu zadecyduje specjalny zespół oceniający złożony z działaczy klubu,
- o wynikach konkursu poinformujemy na naszej stronie.
Kryteria oceny:
- jak bardzo charakteryzować będzie klub,
Projekty logo należy dostarczyć e-mailem do dnia 06.11.2011 r. na poniższy adres: jedynkabusko@interia.pl Zapraszamy do udziału w konkursie!
|
|
|