Konkurs na logo klubu Jedynka Busko.
2011-10-18 14:41:00

UKS Jedynka ogłasza konkurs na logo klubu. Logo stanowić będzie znaczące narzędzie rozpoznawalności klubu. Organizatorzy konkursu przewidzieli atrakcyjną nagrodę dla zwycięzcy. Prace należy nadsyłać do 6 listopada 2011 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie.


Jak logo ma wyglądać?

  • może być to jeden znak, albo też chodzić może o komplet (zestaw), który jednak mieć będzie wspólną podstawę,
  • powinno charakteryzować klub,
  • powinno być w barwach klubu,
  • powinno być kolorowe,
  • powinno być uniwersalne, a zarazem zrozumiałe,
  • musi być oryginalne ( nie wykorzystane nigdzie indziej),
  • powinno być w dość dużym rozmiarze.
 
Warunki konkursu:
  • w konkursie uczestniczyć może każdy bez ograniczenia wieku i miejsca zamieszkania,
  • od jednej osoby można przyjąć nieograniczoną ilość projektów,
  • logo powinno opracowane w technice komputerowej
  • konkurs przebiega od dnia 11.10.2011 do dnia 06.11.2011.
 
Jak przebiegać będzie konkurs ?
  • w terminie od dnia 11.10.2011 do dnia 06.11.2011 można przesyłać swoje projekty na niżej podaną pocztę elektroniczną,
  • listy z późniejszą datą zostaną automatycznie wyłączone z oceniania,
  • o wynikach konkursu zadecyduje specjalny zespół oceniający złożony z działaczy klubu,
  • o wynikach konkursu poinformujemy na naszej stronie.
 
Kryteria oceny:
  • oryginalność,
  • łatwość zapamiętania,
  • jak bardzo charakteryzować będzie klub,
  • uniwersalność,
  • zrozumiałość.

 
Projekty logo należy dostarczyć e-mailem do dnia 06.11.2011 r. na poniższy adres:
jedynkabusko@interia.pl

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!


 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10568