Koncert Wojtka Pilichowskiego w Busku-Zdroju!
2011-10-19 08:06:40

Wojtek Pilichowski TT-ELECTRO to nowy projekt Wojtka, w którym nawiązuje do aktualnych trendów związanych ze współczesną muzyką electro.


We współpracy z Tomaszem Świerkiem, stworzył nowoczesne aranżacje swoich utworów prezentujące nowe spojrzenie na swoją dotychczasową twórczość. Muzycznie projekt nawiązuje do klimatów klubowych w zderzeniu z którymi indywidualność artystyczna Wojtka nabiera nowego wyrazu i kształtu.

koncert_parkowa103.jpg



Premiera projektu miała miejsce w Mannheim – podczas największego festiwalu basowego – „Feel the Bass” – gdzie Wojtek został zaproszony jako główna gwiazda.

Premierowy koncert już 21 października w Busku-Zdroju!
miejsce: Busko-Zdrój "Parkowa" ul. Waryńskiego 1
godzina: 19:00 - 22:00

Świetna zabawa, muzyka na wysokim poziomie i wspaniałe towarzystwo. Prawdziwa uczta dla koneserów muzyki i rewelacyjna rozrywka dla kochających dobrą zabawę!

Zapraszamy!













https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10564