Wojtek Pilichowski TT-ELECTRO to nowy projekt Wojtka, w którym nawiązuje do aktualnych trendów związanych ze współczesną muzyką electro.
We współpracy z Tomaszem Świerkiem, stworzył nowoczesne aranżacje swoich utworów prezentujące nowe spojrzenie na swoją dotychczasową twórczość. Muzycznie projekt nawiązuje do klimatów klubowych w zderzeniu z którymi indywidualność artystyczna Wojtka nabiera nowego wyrazu i kształtu.
Premiera projektu miała miejsce w Mannheim – podczas największego festiwalu basowego – „Feel the Bass” – gdzie Wojtek został zaproszony jako główna gwiazda.
Premierowy koncert już 21 października w Busku-Zdroju!
miejsce: Busko-Zdrój "Parkowa" ul. Waryńskiego 1
godzina: 19:00 - 22:00
Świetna zabawa, muzyka na wysokim poziomie i wspaniałe towarzystwo. Prawdziwa uczta dla koneserów muzyki i rewelacyjna rozrywka dla kochających dobrą zabawę!
Zapraszamy!