Pracownia językowa dla staszowskiej ''trójki''. 2011-10-15 12:30:52
W Szkole Podstawowej Nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie powstanie pracownia do nauki języków obcych. W sali lekcyjnej znajdować się będą 22 nowoczesne stanowiska dla uczniów, w tym: zakupione zostaną nowe meble, terminale uczniowskie, słuchawki, pakiet oprogramowania oraz nauczycielski panel sterowania.
Jak mówi burmistrz Romuald Garczewski całość kosztować będzie około 16 tys. zł. Jest to forma pomocy rzeczowej, jaką Samorząd Województwa Świętokrzyskiego przekazuje w ramach „Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Edukacji 2011” gminom. Jeszcze w tym roku uczniowie będą korzystać z nowej pracowni. |  |
Źródło: staszow.pl
|
|
|