Staszowski ''Orlik'' w trakcie naprawy.
2011-10-15 12:26:36

Trwają prace nad odwodnieniem terenu zespołu boisk "Orlik" i sąsiadującego z nimi placu zabaw na osiedlu Wschód w Staszowie. Wzdłuż chodników ułożone zostaną korytka umożliwiające wodzie opadowej swobodne spływanie do kanalizacji deszczowej oraz wykonane zostaną wszystkie inne prace, które znacząco poprawią stan obiektu.

Projekt na podstawie, którego firma z Katowic w 2010 roku budowała ten kompleks sportowy nie przewidywał wykonania drenażu, w związku z czym obecne prace nie podlegają naprawie gwarancyjnej.

staszow_odwodnienie_orlik.jpg 

Całość, czyli kwota 40 tys. złotych zostanie zapłacona z budżetu miasta.
Prace będą trwać do 20 października br. Wykonawcą jest ta sama firma, która w minionym roku budowała boiska.

Źródło:  staszow.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10549