Staszów. Autobus stanął w płomieniach.
2011-10-15 10:57:13

Policjanci jadący za autokarem, zauważyli dym wydobywający się z komory jego silnika. Pasażerowie szybko ewakuowali się z autobusu. Tak było w piątkowe przedpołudnie w Połańcu w powiecie staszowskim.

Rzecz miała miejsce na trasie nr 79. Policjanci zauważyli, że dymi się z komory silnika autokaru, który jechał przed nimi. Zaalarmowali kierowcę autobusu i strażaków.

Czytaj więcej: Echo




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10543