Staszów. Autobus stanął w płomieniach. 2011-10-15 10:57:13
Policjanci jadący za autokarem, zauważyli dym wydobywający się z komory jego silnika. Pasażerowie szybko ewakuowali się z autobusu. Tak było w piątkowe przedpołudnie w Połańcu w powiecie staszowskim.
Rzecz miała miejsce na trasie nr 79. Policjanci zauważyli, że dymi się z komory silnika autokaru, który jechał przed nimi. Zaalarmowali kierowcę autobusu i strażaków. Czytaj więcej: 
|
|
|