Zapraszamy na turniej badmintona "MEMORIAŁ MARKA CIOSKA I ROMANA KUTWINA AMATORÓW I WETERANÓW kat. OPEN", który odbędzie się 23 października 2011r w Busku-Zdroju.
Turniej poświęcony jest pamięci Romana Kutwina, byłego badmintonisty Orlicza, i Marka Cioska, zawodnika AZS Kielce i instruktora badmintona Politechniki Świętokrzyskiej.
Turniej zostanie rozegrany na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Zbludowicach ul. Świętokrzyska 9, 28-100 Busko-Zdrój. Początek o godz. 11.00.
Obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł od zawodnika.
Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem sportowym i przepisami PZBad.
Sędzia główny: Grzegorz Matyja
Osoba odpowiedzialna: GRZEGORZ MATYJA TEL. 606 - 727-714
UWAGI: Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdrowie uczestników.