16 października 2011r. o godz. 19.00 na scenie Sali Koncertowej Sanatorium „Marconi” należącej do „Uzdrowiska Busko-Zdrój” S. A. odbędzie się koncert charytatywny „ARTYŚCI DLA ARTYSTY”. Koncert dedykowany ks. Andrzejowi Biernackiemu, ambasadorowi kultury, współpracującemu od lat z artystami Opery Śląskiej.
Najpiękniejsze utwory z Operetek i Musicali zaprezentują soliści Opery Śląskiej w Bytomiu:
- Mariola Płazak-Ścibich - sopran koloraturowy
oraz
- Wanda Dudek – Kołodziejczyk – akompaniament na fortepianie
Bilety do nabycia dn. 16.10.2011 w godz. 10.00-13.00 lub na godzinę przed koncertem w holu głównym Sanatorium „Marconi”. Wstęp 20zł.
Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie ks. Andrzeja. Mile widziane również dobrowolne datki po koncercie jako dar serca.
Podczas koncertu można będzie nabyć książkę ks. Biernackiego p.t. „25 lat wspólnej drogi” oraz płyty wykonawców.
Serdecznie zapraszamy