Z okazji Święta
Komisji Edukacji Narodowej
składamy w imieniu samorządu Gminy Pacanów
wszystkim pedagogom szczególne ciepłe życzenia!
Życzymy pełnej satysfakcji wynikającej z wysokich wyników
w nauczaniu i wychowaniu Waszych uczniów,
konsekwentnego rozwoju zawodowego
oraz budowania prestiżu naszych placówek oświatowych.
Niech poczucie dowartościowania społecznego i materialnego
będzie Waszym udziałem w każdym dniu szczególnej misji
– w dziele kształtowania najmłodszych!
Z wyrazami szacunku!
Wójt Gminy Przewodniczący Rady Gminy
Wiesław Skop Jan Nowicki