Życzenia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej
2011-10-12 07:16:08




Z okazji Święta
Komisji Edukacji Narodowej
składamy w imieniu samorządu Gminy Pacanów
wszystkim pedagogom szczególne ciepłe życzenia!
Życzymy pełnej satysfakcji wynikającej z wysokich wyników
w nauczaniu i wychowaniu  Waszych uczniów,
konsekwentnego rozwoju zawodowego
oraz budowania prestiżu naszych placówek oświatowych.
Niech  poczucie dowartościowania społecznego i materialnego
będzie Waszym udziałem w każdym dniu szczególnej misji
– w dziele kształtowania najmłodszych!

Z wyrazami szacunku!

Bukiet.jpg

                Wójt Gminy                                              Przewodniczący Rady Gminy
               Wiesław Skop                                                        Jan Nowicki
















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10515