W czwartek (6.10) przed godziną 20, na drodze krajowej 73 w Ratajach, gmina Pacanów, na skrzyżowaniu obok stacji paliw „Orlen” doszło do kolizji dwóch aut.
W znajdującego się na wyznaczonym pasie do lewoskrętu forda focusa z dwoma osobami z Krakowa, wjechał z tyłu osobowy alfa romeo z nowosądeckiego, w którym jechało trzech młodych mężczyzn.




Rozpędzona alfa uderzyła w lewe przednie koło forda, odbiła się od niego i jadąc w poślizgu już po trawniku wzdłuż drogi wjechała wprost w świetlną reklamę stacji paliw. Pasażerce i kierowcy forda, oprócz ogromnego szoku jakiego doznali po tym zderzeniu, nic się nie stało. Kierowca i pasażerowie alfy na szczęście też nie odnieśli poważnych obrażeń.
/Robert Gwóźdź/