Zderzenie dwóch aut w Ratajach
2011-10-07 04:38:45

W czwartek (6.10) przed godziną 20, na drodze krajowej 73 w Ratajach, gmina Pacanów, na skrzyżowaniu obok stacji paliw „Orlen” doszło do kolizji dwóch aut.


W znajdującego się na wyznaczonym pasie do lewoskrętu forda focusa z dwoma osobami z Krakowa, wjechał z tyłu osobowy alfa romeo z nowosądeckiego, w którym jechało trzech młodych mężczyzn.


wypadek_rataje001.jpg


wypadek_rataje002.jpg


wypadek_rataje003.jpg


wypadek_rataje004.jpg


wypadek_rataje007.jpg 



Rozpędzona alfa uderzyła w lewe przednie koło forda, odbiła się od niego i jadąc w poślizgu  już po trawniku wzdłuż drogi wjechała wprost w świetlną reklamę stacji paliw. Pasażerce i kierowcy forda, oprócz ogromnego szoku jakiego doznali po tym zderzeniu, nic się nie stało. Kierowca i pasażerowie alfy na szczęście też nie odnieśli poważnych obrażeń.


/Robert Gwóźdź/


 


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10485