Strażacy z Chruścic na ratunek pojadą mercedesem. 2011-10-06 12:42:52
W remizie strażaków-ochotników z Chruścic zaparkował nowoczesny wóz gaśniczy. Najnowocześniejszy i najlepszy w gminie Pińczów wóz gaśniczy stał się w niedzielę własnością Ochotniczej Straży Pożarnej w Chruścicach.
Wzorowa jednostka, która działa w Krajowym Systemie Ratownictwa Gaśniczego otrzymała mercedesa, który kosztował ponad 700 tysięcy złotych, a kluczyki do nowego „bojowego” wręczył prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej Stanisławowi Sternakowi szef Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP - poseł Mirosław Pawlak.
Czytaj dalej: 
|
|
|