Strażacy z Chruścic na ratunek pojadą mercedesem.
2011-10-06 12:42:52

W remizie strażaków-ochotników z Chruścic zaparkował nowoczesny wóz gaśniczy. Najnowocześniejszy i najlepszy w gminie Pińczów wóz gaśniczy stał się w niedzielę własnością Ochotniczej Straży Pożarnej w Chruścicach.

Wzorowa jednostka, która działa w Krajowym Systemie Ratownictwa Gaśniczego otrzymała mercedesa, który kosztował ponad 700 tysięcy złotych, a kluczyki do nowego „bojowego” wręczył prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej Stanisławowi Sternakowi szef Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP - poseł Mirosław Pawlak.

Czytaj dalej: Echo

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10481