Zawodniczka UKS ''Jedynka'' wicemistrzynią województwa w tenisie.
2011-09-30 10:19:50

W Kielcach na obiekcie Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Tenisowego „Gemik” 18 września 2011 roku rozegrano „Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Dzieci w Tenisie” do lat 10, które są częścią ogólnopolskiego cyklu imprez „Turnieje Tenis 10”.

W bardzo mocno obsadzonym turnieju brali udział zawodnicy z Kielc, Katowic, Rzeszowa, Stalowej Woli, Buska-Zdroju.

Impreza finansowana była przez Ministerstwo Sportu oraz firmę Longman.

Rozgrywki odbywały się według formuły „Tenis 10”, system każdy z każdym w grupach. Najlepsi w grupach rozgrywali półfinały i finał. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy dyplomy.

Oliwia Syczuk zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” przy Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Buska-Zdroju zajęła drugie miejsce.

 

oliwia_syczuk001.jpg

oliwia_syczuk002.jpg


Zwycięzcy:

- kategoria dziewcząt:

I miejsce - Aleksandra Bator („Gemik” Kielce)

II miejsce - Oliwia Syczuk (UKS „Jedynka” Busko –Zdrój}

III miejsce - Michalina Stano („Gemik” Kielce)



- kategoria chłopców:

I miejsce - Gabriel Biliński (Rzeszów)

II miejsce - Aleksander Borzych (Kielce)

III miejsce - Radosław Wydra (Stalowa Wola)

 

Podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory oraz Dyrektora Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju pana Andrzeja Skubery za wspieranie działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jedynka".


www.jedynkabusko.futbolowo.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10450