Jeśli masz rower lub inny pojazd napędzany siłą mięśni, zapał, a przede wszystkim energię dołącz do NAS. Rusza akcja zachęcająca do aktywnego spędzania wolnego czasu w towarzystwie rowerowych zakręconych i w pięknych okolicznościach przyrody.
Czas: sobota 01.10.2011r. godz.13:00
Miejsce: Busko-Zdrój - ścieżka rowerowa (Miejsce postojowe nr 2)
Atrakcje: zabawa pod hasłem ,,I Akcja Zielona Energia - Rowerowi Poszukiwacze” – czyli zbieraj znaczki i wygrywaj! Główna nagroda ROWER!
Szczegóły: na miejscu.
Gwarancja: dobrej zabawy i fantastycznie spędzonego czasu
PRZYBYWAJCIE
www.zielonaenergia.net.pl
ZIELONA ENERGIA W NATARCIU!!!
Zielona bo: eko! zdrowo! z naturą! w naturze! dla natury!!!
Energia bo: moc! siła! żywotność! werwa!!!