Akcja - "Podziel się posiłkiem"
2011-09-28 11:10:20

W dniach 23 – 24 września uczennice gimnazjum Nr 1 w Pacanowie aktywnie  włączyły się w akcję zbiórki żywności organizowaną przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju i fundację „Razem – dzieciom”.

 Akcja.jpg

Do koszyka trafiały między innymi artykuły żywnościowe trwałe takie jak cukier, olej, soki pitne, dżemy, konserwy, komponenty do przygotowywania dań gorących przekazywane przez klientów sklepów. Wszystko to będzie przekazane do  Banku Żywności  z przeznaczeniem na organizację żywienia dzieci w miejscach, gdzie taka pomoc jest niezbędna. Dziękujemy wolontariuszkom za zaangażowanie i darczyńcom za otwarte serca na potrzeby dzieci.


Robert Gwóźdź




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10433