MKS II zremisował w Rakowie.
2011-09-27 16:44:55

Piłkarze rezerw buskiego Zdroju zremisowali wyjazdowe spotkanie z GTS Raków 2:2. Pierwsza bramka dla MKS padła po samobójczym trafieniu zawodnika z Rakowa. Drugiego gola zdobył Bartosz Graca.

Pierwsza połowa to mecz walki który, zakończył się bezbramkowym remisem. W 50 minucie spotkania po samobójczym trafieniu piłkarza z Rakowa buskie rezerwy obejmują prowadzenie. Osiem minut później na 2:0 podwyższył Bartosz Graca, który wszedł na boisko w drugiej połowie zastępując Cezarego Odrobinę.

mks_zremisowal_rakow001.jpg 

mks_zremisowal_rakow002.jpg 

Dogodnych sytuacji do zdobycia bramki nie wykorzystali Norbert Zadorski oraz Bartosz Graca. Mimo przewagi podopiecznych trenera Wiesława Francuza, MKS traci dwie bramki i z Rakowa wraca z jednym punktem.

 

GTS Raków - MKS Busko-Zdrój 2:2 (0:0)

Bramki dla MKS: samobójcza 50, Graca 58.

MKS II: Gabor Sarnecki - Michał Bandura, Piotr Kwiatkowski (78 Kamil Podsiadło), Marcin Jaskólski, Jakub Kordos - Cezary Odrobina (45 Bartosz Graca), Łukasz Mrożek, Grzegorz Nalepa, Paweł Sarna (65 Patryk Błachut) - Wojciech Ścisło, Norbert Zadorski

Wiecej foto na: www.zdrojbusko.futbolowo.pl
 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10429