Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku – Zdroju zaprasza 6 października na spektakl autorstwa Szymona Bogacza „W imię Ojca i Syna„ w reżyserii Piotra Ziniewicza z muzyką Pawła Kolędy w wykonaniu aktorów teatru im. Stefana Żeromskiego.
Sztuka dotyczy trudnych relacji między ojcem i synem. Interesująca w spektaklu jest groteskowa formuła, która wywołuje nie tylko śmiech, ale i refleksję na temat naszych kontaktów z najbliższymi.
Na scenie zobaczymy:
Ja- Andrzej Plata
Żona – Aneta Wirzinkiewicz
Ojciec – Edward Janaszek
Mama – Beata Pszeniczna
Siostra – Zuzanna Wierzbińska
Przyjaciel Ojca – Marcin Brykczyński
Dnia 6. X. 2011 r. ( czwartek) o godz. 18.00
Miejsce: BSCK – Dom Kultury
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Domu Kultury Aleja Mickiewicza 22 tel. 041 378 23 19