Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncert finałowy II edycji Buskich warsztatów Gospel, w najbliższą niedzielę 25 września o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.
Jeśli potwierdzi się liczba zgłoszonych uczestników, w niedzielne popołudnie zabrzmi z buskiej sceny anielski śpiew 100 osobowego chóru. To z pewnością będzie niepowtarzalne wydarzenie muzyczne.
Do zobaczenia w niedzielę.
Jerzy Szydłowski
Prezes Stowarzyszenia „Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój”
Czytaj więcej: II Buskie Warsztaty Gospel.
Zdjęcia z pierwszego dnia warsztatów (sobota 24.09.2011r.)


