Pierwsi goście w Belwederze.
2011-09-22 11:31:53

19 września w Belwederze odbył się dzień otwarty, który rozpoczął się od przecięcia wstęgi. Pierwszymi gośćmi i zwiedzającymi byli: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, wicewojewoda Beata Oczkowicz, ksiądz dziekan Jan Staworzyński, wicestarosta Marek Omasta, burmistrzowie Włodzimierz Badurak i Marek Zatorski, przedstawiciele firmy Kartel wykonującej prace renowacyjne oraz pracownicy Urzędu Miejskiego zaangażowani w tę inwestycję.

Od godziny 14 odnowiony budynek mogli zwiedzać mieszkańcy Pińczowa.

 

pinczow_belweder_renowacja.jpg

Źródło: www.psck.pl

 

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10402