Wojsławice zapraszają!
2011-09-17 13:04:07

Rada Sołecka Wojsławic zaprasza na uroczystość otwarcia schroniska turystycznego pod nazwą „Dom Ludowy w Wojsławicach”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 18 września 2011r.


Inwestycji zrealizowanej przez Gminę Złota w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Świętokrzyskiego, a także środków własnych.

schronisko_wojslawice.jpg 

W programie uroczystości znalazły się wstępy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Chrobrzu oraz zespołu „Pełczyszczanie”.

Natomiast gwiazdą wieczoru będzie występ Kabaretu „PIGWA SHOW”. Początek obchodów godz. 15:00. 

Źródło: gminazlota.tbu.pl

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10373