Rada Sołecka Wojsławic zaprasza na uroczystość otwarcia schroniska turystycznego pod nazwą „Dom Ludowy w Wojsławicach”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 18 września 2011r.
Inwestycji zrealizowanej przez Gminę Złota w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Województwa Świętokrzyskiego, a także środków własnych.
W programie uroczystości znalazły się wstępy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Chrobrzu oraz zespołu „Pełczyszczanie”.
Natomiast gwiazdą wieczoru będzie występ Kabaretu „PIGWA SHOW”. Początek obchodów godz. 15:00.
Źródło: gminazlota.tbu.pl