NARESZCIE U SIEBIE!!!
2011-09-17 12:57:23

Nareszcie! Po ponad 1,5 rocznej tułaczce po lokalach zastępczych Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury wraca do swojej nowo wyremontowanej siedziby.


Belweder został wyremontowany w ramach projektu „Przebudowa i modernizacja Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury w Pińczowie” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013. Koszt remontu naszego budynku wyniósł ponad 6 mln złotych, a wykonało go Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL z Jędrzejowa.

pinczow_belweder_remont.jpg 


Efekty modernizacji Belwederu będziecie mogli państwo zobaczyć już 19 września. Wtedy podczas Dnia Otwartego Belwederu w godzinach 14-20 będzie można zwiedzać nasz budynek.


Serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia w Belwederze.

 Źródło: www.psck.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10372