INFORMACJA
2011-09-16 11:34:31

Jerzy Kolarz - Starosta Buski oraz Pani Magdalena Kędzierska - Dyrektor Oddziału Regionalnego ARiMR w Kielcach zapraszają na szkolenie dotyczące naboru wniosków z programu "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", które odbędzie się w dniu 21 września 2011r. od godz. 1200 do godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju - budynek przy ul. Mickiewicza 15.

 


https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10364