Miniturniej Oldboyów
2011-09-16 09:11:22
Andrzej Zoch zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej na „Miniturniej Oldboyów”. Rozgrywki odbędą się na stadionie miejskim w Busku - Zdroju w dniu 17 września 2011.
Zagrają zespoły Buska -Zdroju, Połańca, Staszowa i Włoszczowy. Początek rozgrywek o godzinie 14:00 Wstęp wolny - zapraszamy!
|