Miniturniej Oldboyów
2011-09-16 09:11:22

Andrzej Zoch zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej na „Miniturniej Oldboyów”. Rozgrywki odbędą się na stadionie miejskim w Busku - Zdroju w dniu 17 września 2011.

Zagrają zespoły Buska -Zdroju, Połańca, Staszowa i Włoszczowy. Początek rozgrywek o godzinie 14:00 

Wstęp wolny - zapraszamy!




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10358