OGŁOSZENIE w sprawie zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego 2011-09-14 11:17:41
WÓJT GMINY PACANÓW OGŁASZA NIEODPŁATNˇ ZBIÓRKĘ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO PRZEZ FIRMĘ GLOBAL ELEKTRO TRADING S.A. Z SIEDZIBˇ W KRAKOWIE TJ. (TELEWIZORY, PRALKI, LODÓWKI, KOMPUTERY, TELEFONY, BATERIE ORAZ POZOSTAŁE SPRZĘTY ELEKTRONICZNE)
ZBIÓRKA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 23 WRZE¦NIA 2011R. WSZYSTKIE ZUŻYTE SPRZĘTY MUSZˇ BYĆ WYSTAWIONE DO GODZINY 9.00 WZDŁUŻ ULIC SOŁECTW I W WYZNACZONYCH MIEJSCACH PRZEZ SOŁTYSÓW.
Wójt Gminy Pacanów Wiesław Skop
|
|
|