Ogłoszenie 2011-09-14 09:51:59
Prosimy o zgłaszanie w Urzędzie Stanu Cywilnego w Solcu-Zdroju pokój Nr 25 o rocznicy 50-lecia pożycia małżeńskiego do dnia 30 września br., celem wystąpienia do Prezydenta RP o przyznanie medali.
Pary małżeńskie obchodzące jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, które zawarły małżeństwo poza gminą Solec-Zdrój, a zameldowane są na pobyt stały na terenie naszej gminy proszone są o dostarczenie odpisu skróconego aktu małżeństwa. |
|
|