Wraca sprawa drogi numer 73.
2011-09-13 21:04:18

Poseł Marzena Okła Drewnowicz zapowiada, że w tym tygodniu powinny pojawić się nowe informacje na temat możliwości sfinansowania budowy miejskiego odcinka drogi nr 73.

Parlamentarzystka informuje, że w Ministerstwie Infrastruktury  ma dojść do spotkania w tej sprawie. Jak podkreśla, wezmą w nim udział także przedstawiciele władz Kielc.
Marzena Okła Drewnowicz tłumaczy, że podczas tej rozmowy powinno się wyjaśnić, jak kielecki projekt jest oceniany i czy ma szansę na dofinansowanie. Liderka PO w regionie zapewnia, że jest spokojna o tę decyzję. Jej zdaniem, pierwsza łopata przy tej inwestycji powinna zostać wbita w przyszłym roku.
    Starania o budowę miejskiego odcinka drogi nr 73 prowadzone są od kilku lat. Władze Kielc są gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia prac, czekają tylko na dofinansowanie.

Anna Roży

źródło: Radio Kielce 101.4 MHz - aktualności z regionu świętokrzyskiego i wiadomości sportowe, giełda pracy, radio internetowe

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10337