175 lat Uzdrowiska Busko-Zdrój.
2011-09-13 13:59:03
Buskie Samorządowe Centrum Kultury wraz z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój S.A. zapraszają na koncert „FOLKuZDROWISKO”, który odbędzie się w niedzielę 18 września 2011 roku o godz. 16:30 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.
Źródło: www.psck.pl
Wystąpi utytułowana Kapela Stefana Wyczyńskiego z Lubczy. Gwiazdą imprezy będzie grupa NO TO CO łącząca polski folklor z muzyką skifflową.
Zapraszamy. |