Awans zawodowy nauczycieli.
2011-09-12 15:08:33

Ostatnie chwile wakacji były szczególnie miłe dla 15 nauczycieli dwóch włoszczowskich szkół ponadgimnazjalnych. W Starostwie Powiatowym, w dniu 29 sierpnia 2011r., odbyła się uroczystość nadania stopnia awansu zawodowego, właśnie tym nauczycielom.

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego wręczył i ślubowanie odebrał Starosta Włoszczowski - Pan Zbigniew Matyśkiewicz.

 

wloszczowaj_awanas_zawodowy.jpg


Nauczycielami mianowanymi zostali:

  •     Pani Renata Kaczmarska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie;
  •     Pani Agnieszka Suliga z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie;
  •     Pani Katarzyna Knap-Raczyńska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie;
  •     Pani Anna Holerzyńska-Zenka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie;
  •     Pan Grzegorz Zenka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie;
  •     Pan Daniel Stolarczyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie;
  •     Pani Aneta Łata z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pani Iwona Szumiał z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pani Elżbieta Borowska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pani Iwona Nagy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pani Anna Maciejczyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pani Justyna Kowalczyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pan Wojciech Wojtasik z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pan Paweł Bielawski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie;
  •     Pan Mariusz Ochenduszka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie.


Gratulując nauczycielom sukcesu na ścieżce awansu zawodowego Pan Starosta podkreślił, że ich trzyletni staż, na stanowisku nauczyciela kontraktowego, wygenerował wiele pozytywnych działań, które zaowocowały licznymi osiągnięciami edukacyjnymi uczniów. Pan Starosta wyraził też przekonanie, że nowatorskie pomysły prezentowane przed komisją egzaminacyjną przełożą się na jakość pracy w szkole.

 
W uroczystości uczestniczyli także dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych.

Źródło:  www.powiat-wloszczowa.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10331