Stypendia przyznane.
2011-09-12 14:53:16

Starosta Włoszczowski przyznał stypendia dla uczniów wybitnie uzdolnionych oraz osiągających znaczące sukcesy w dziedzinie nauki, sztuki i sportu ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Włoszczowski.

Stypendia te, w okresie od 1 września 2011 r. do 30 czerwca 2012 r., będą otrzymywali następujący uczniowie:

I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego
    - Katarzyna Rak
    - Paulina Wypych
    - Martyna Kolanko

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego
    - Kamil Bodziechowski
    - Damian Doroziński
    - Agnieszka Pianka
    - Agnieszka Szydłowska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica
    - Agata Noga
    - Monika Robak

Uroczyste wręczenie okolicznościowych dyplomów miało miejsce podczas inauguracji nowego roku szkolnego 2011/2012.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie wspaniałych sukcesów!


/EKO/
Źródło: www.powiat-wloszczowa.pl

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10330