Stypendia przyznane. 2011-09-12 14:53:16
Starosta Włoszczowski przyznał stypendia dla uczniów wybitnie uzdolnionych oraz osiągających znaczące sukcesy w dziedzinie nauki, sztuki i sportu ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Włoszczowski.
Stypendia te, w okresie od 1 września 2011 r. do 30 czerwca 2012 r., będą otrzymywali następujący uczniowie:
I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego - Katarzyna Rak - Paulina Wypych - Martyna Kolanko
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Kamil Bodziechowski - Damian Doroziński - Agnieszka Pianka - Agnieszka Szydłowska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica - Agata Noga - Monika Robak
Uroczyste wręczenie okolicznościowych dyplomów miało miejsce podczas inauguracji nowego roku szkolnego 2011/2012.
Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie wspaniałych sukcesów!
/EKO/ Źródło: www.powiat-wloszczowa.pl
|
|
|