Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach oraz 'Uzdrowisko Busko-Zdrój' S.A. w dniu 9 września (piątek) zapraszają na akcję HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI 'KREW DAREM ŻYCIA'
W dn. 09.09 /piątek/ w godz. 10.00-13.00 przed Sanatorium „Marconi” stał będzie ambulans do poboru krwi. Akcja odbywa się w ramach IX Festiwalu Zdrowia, który będzie trwał się w dn. 09.09-10.09.
Zachęcamy mieszkańców do licznego przybycia i udziału w akcji. Darowując krew ratujemy Życie.
Prosimy o zabranie dowodów osobistych.