Szkolenie dla zamierzających ubiegać się o środki z UE na rozwój swojej działalności.
2011-09-08 10:36:12

W związku ze zbliżającym się terminem naborów w ramach I Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego bardzo serdecznie zapraszam na szkolenie, które odbędzie się w sali konferencyjnej w tut. Starostwie – budynek przy ul. Mickiewicza 15 w dniu 16 września 2011 r. od godz. 9:00.


Szkolenie w/w jest adresowane do tych Państwa, którzy zamierzają ubiegać się o środki z UE na rozwój swojej działalności. Celem szkolenia jest podniesienie jakości składanych wniosków.

 

starostwo_logo_podpis.jpg





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10288